W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz


 

 
 

 

ŚLĄSKI ZWIĄZEK HOKEJA NA LODZIE

SILESIAN ICE HOCKEY FEDERATION

ŻAKI MŁODSZE / U12   2019/2020 

 

 

 

 

 1. MOSM TYCHY                               FAZA ZASADNICZA:
2. UKH UNIA OŚWIĘCIM  
3. JKH GKS JASTRZĘBIE 1 RUNDA / 01-09 KOLEJKA
4. MUKS NAPRZÓD JANÓW  
5. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC                                                            FAZA FINAŁOWA (Gr. A i B)
6. MUKS ORLIK OPOLE  
7. KH POLONIA BYTOM 1 RUNDA / 01-04 KOLEJKA
8. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 2 RUNDA / 05-09 KOLEJKA
9. FS GKS KATOWICE        3 RUNDA / 10-15 KOLEJKA
10. KS LUCE CIESZYN  

 

 

# 01 KOLEJKA - 12.09.2019

 

 1. MOSM TYCHY KS LUCE CIESZYN
2. UKH UNIA OŚWIĘCIM FS GKS KATOWICE
3. JKH GKS JASTRZĘBIE KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
4. MUKS NAPRZÓD JANÓW KH POLONIA BYTOM
  5. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC MUKS ORLIK OPOLE

 

# 02 KOLEJKA - 19.09.2019

 

6. KS LUCE CIESZYN MUKS ORLIK OPOLE
7. KH POLONIA BYTOM UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
8. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW MUKS NAPRZÓD JANÓW
9. FS GKS KATOWICE JKH GKS JASTRZĘBIE 
10. MOSM TYCHY UKH UNIA OŚWIĘCIM

 

# 03 KOLEJKA - 26.09.2019

 

11. UKH UNIA OŚWIĘCIM KS LUCE CIESZYN
12. JKH GKS JASTRZĘBIE MOSM TYCHY
13. MUKS NAPRZÓD JANÓW FS GKS KATOWICE
14. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
15. MUKS ORLIK OPOLE KH POLONIA BYTOM

 

# 04 KOLEJKA - 03.10.2019

 

16. KS LUCE CIESZYN KH POLONIA BYTOM
17. FS GKS KATOWICE UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
18. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW   MUKS ORLIK OPOLE
19. MOSM TYCHY MUKS NAPRZÓD JANÓW
20. UKH UNIA OŚWIĘCIM JKH GKS JASTRZĘBIE

 

# 05 KOLEJKA - 10.10.2019

 

21. JKH GKS JASTRZĘBIE KS LUCE CIESZYN
22. MUKS NAPRZÓD JANÓW UKH UNIA OŚWIĘCIM
23. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC   MOSM TYCHY
24. MUKS ORLIK OPOLE FS GKS KATOWICE
25. KH POLONIA BYTOM KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW     

 

# 06 KOLEJKA - 17.10.2019

 

26. KS LUCE CIESZYN KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 
27. FS GKS KATOWICE KH POLONIA BYTOM
28. MOSM TYCHY MUKS ORLIK OPOLE
29. UKH UNIA OŚWIĘCIM UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
30. JKH GKS JASTRZĘBIE          MUKS NAPRZÓD JANÓW

 

# 07 KOLEJKA - 24.10.2019

 

31. MUKS NAPRZÓD JANÓW KS LUCE CIESZYN
32. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  JKH GKS JASTRZĘBIE                
33. MUKS ORLIK OPOLE UKH UNIA OŚWIĘCIM
34. KH POLONIA BYTOM MOSM TYCHY
35. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW FS GKS KATOWICE

 

# 08 KOLEJKA - 31.10.2019

 

36. KS LUCE CIESZYN FS GKS KATOWICE
37. MOSM TYCHY KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW
38. UKH UNIA OŚWIĘCIM KH POLONIA BYTOM
39. JKH GKS JASTRZĘBIE MUKS ORLIK OPOLE
40. MUKS NAPRZÓD JANÓW     UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

 

# 09 KOLEJKA - 07.11.2019

 

41. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KS LUCE CIESZYN
42. MUKS ORLIK OPOLE MUKS NAPRZÓD JANÓW        
43. KH POLONIA BYTOM JKH GKS JASTRZĘBIE
44. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW UKH UNIA OŚWIĘCIM
45. FS GKS kATOWICE MOSM TYCHY

 

# 01 KOLEJKA - 14.11.2019     GR. A

 

46. (1) pauza
47. (2)     (5)
48. (3) (4)

 

# 01 KOLEJKA - 14.11.2019     GR. B     

 

49. (6)      pauza
50. (7) (10)
51. (8) (9)

 

# 02 KOLEJKA - 21.11.2019     GR. A

 

52. pauza (4)     
53. (5) (3)
54. (1) (2)

 

# 02 KOLEJKA - 21.11.2019     GR. B

 

55. pauza (9)
56. (10) (8)     
57. (6) (7)

 

# 03 KOLEJKA - 28.11.2019     GB. A

 

58. (2) pauza 
59. (3)       (1)
60. (4) (5) 

 

# 03 KOLEJKA - 28.11.2019     GR. B

 

61. (7) pauza 
62. (8)       (6)
63. (9) (10)    

 

# 04 KOLEJKA - 05.12.2019     GR. A

 

64. pauza (5)
65. (1) (4)      
66. (2) (3)

 

# 04 KOLEJKA - 05.12.2019     GR. B

 

67. pauza (10)    
68. (6) (9)
69. (7) (8)

 

# 05 KOLEJKA - 12.12.2019     GR. A

 

70. (3) pauza 
71. (4)       (2)
72. (5) (1)

 

# 05 KOLEJKA - 12.12.2019     GR. B

 

73. pauza (10)    
74. (6) (9)
75. (7) (8)

 

# 06 KOLEJKA - 19.12.2019     GR. A

 

76. pauza (1)
77. (5) (2)
78. (4) (3)      

 

# 06 KOLEJKA - 19.12.2019     GR. B

 

79. pauza (6)
80. (10) (7)
81. (9) (8)      

 

# 07 KOLEJKA - 02.01.2020     GR. A

 

82. (4) pauza
83. (3)      (5)
84. (2) (1)

 

# 07 KOLEJKA - 02.01.2020     GB. B

 

85. (9)      pauza
86. (8)     (10)
87. (7) (6)

 

# 08 KOLEJKA - 09.01.2020     GR. A

 

88. pauza (2)
89. (1) (3)
90. (5) (4)     

 

# 08 KOLEJKA - 09.01.2020     GR. B

 

91. pauza (7)
92. (6) (8)
93. (10) (9)     

 

# 09 KOLEJKA - 30.01.2020     GR. A

 

94. (5) pauza
95. (4)       (1)
96. (3) (2)

 

# 09 KOLEJKA - 30.01.2020     GR. B

 

97. (10)     pauza
98. (9) (6)
99. (8) (7)

 

# 10 KOLEJKA - 06.02.2020     GR. A

 

100. pauza     (3)          
101. (2) (4)
102. (1) (5)   

 

# 10 KOLEJKA - 06.02.2020     GR. B

 

103. pauza       (3)
104. (7) (9)
105. (6) (10)         

 

# 11 KOLEJKA - 13.02.2020     GR. A

 

106. (1) pauza      
107. (2)             (5)
108. (3) (4)

 

# 11 KOLEJKA - 13.02.2020     GR. B

 

109. (6)            pauza     
110. (7) (10)
111. (8) (9)

 

# 12 KOLEJKA - 20.02.2020     GR. A

 

112. pauza      (4)
113. (5)  (3)          
114. (1) (2)      

 

# 12 KOLEJKA - 20.02.2020     GR. B

 

115. pauza      (9)          
116. (10) (8)     
117. (6) (7)       

 

# 13 KOLEJKA - 27.02.2020     GR. A

 

118. (2) pauza     
119. (3)            (1)
120. (4)          (5)

 

# 13 KOLEJKA - 27.02.2020     GR. B

 

121. (7) pauza    
122. (8)           (6)
123. (9) (10)

 

# 14 KOLEJKA - 05.03.02020     GR. A

 

124. pauza      (5)
125. (1) (4)          
126. (2) (3)        

 

# 14 KOLEJKA - 05.03.2020     GR. B

 

127. pauza      (10)        
128. (6) (9)
129. (7) (8)

 

# 15 KOLEJKA - 12.03.2020     GR. A

 

130. (3) pauza     
131. (4)            (2)
132. (5) (1)

 

# 15 KOLEJKA - 12.03.2020     GR. B

 

133. pauza       (10)         
134. (6) (9)
135. (7) (8)